ARCHITEKTURA

 
PROJEKTOVÁNÍ + INŽENÝRSKÁ ČINNOST
 
URBANISMUS
 
DEVELOPERSKÁ ČINNOST
 
OCENĚNÉ STAVBY
Na Prokopávce, Plzeň
Na Prokopávce
I na malý pozemek dokážeme navrhnout pěkné a nadčasové bydlení pro náročné klienty...Jako v případě rodinných domů Na Prokopávce, v Plzni – Bolevci.
Revitalizace plaveckého areálu
Revitalizace plaveckého areálu - Lovosice
Školní práce naší kolegyně, která s projektem získala 1. místo v soutěži vyhlášené městem Lovosice. Jedná se o revitalizaci plaveckého areálu v Lovosicích, kde bylo potřeba skloubit provoz plaveckého areálu a adventure minigolfu.
Papírna Slovany v Plzni
Papírna Slovany v Plzni - územní studie
Tato sekce vybraných prací a námětů patří i našim mladým a nadějným kolegům. Z několika vybraných například diplomová práce na téma Plzeň - Papírna: Projekt universitního areálu v postindustriálním území na břehu řeky Radbuzy.
Rodinný dům ve Zruč
Rodinný dům ve Zruči
Návrh rodinného domu pro soukromého investora je možná tím nejtěžším úkolem, protože každý dům je takový malý hrad a my se snažíme, aby byl pro každého majitele tím nejvzácnějším a nejlepším.
Kulturní centrum Praha
Kulturní centrum v Praze - Strašnicích
Další ze školních projektů člena našeho týmu, na který jsme náležitě pyšní. Jedná se o kulturní centrum s multifunkčním sálem, undergroundovým klubem, galerií, tržnicí a pronajímatelnými prostory pro mladé umělce. Centrum bylo navrženo na předprostoru současného KD Barča.
Rodinný dům Rokycany
Rodinný dům v Rokycanech
Některé rodinné domy je radost tvořit. To když se investor na práci těší a nechává architektovi volnou ruku, což samozřejmě dobrý architekt využije tak, že investorovi pomůže a poradí. To je pak radost z práce!!!
Aquapark Přeštice
Aquapark v Přešticích
Jedna z našich největších studií. Projekt Aquaparku v navrhované rozvojové zóně města Přeštice.
RD s tanečním studiem Praha
RD s tanečním studiem v Praze - Tróji
Tento projekt rodinného domu byl zpracováván jako školní bakalářská práce členem našeho týmu a nám se tolik líbil, že jsme se rozhodli se s Vámi podělit o tu radost z práce!
Kasárna Slovany
Kasárna Slovany - územní studie
Další diplomová práce jednoho z našich architektů. Tentokrát na téma revitalizace území brownfield Slovanských kasárna v administrativně obytné území.
Zimní stadion Přeštice
Zimní stadion v Přešticích
Studie zimního stadionu v Přešticích má možná větší historii a zásobu emocí a energie, která se na tento projekt vydala nežli jsou vysoké vlastní desky s projektem, které nám bohužel stále leží v archivu...
Sady Pětatřicátníků Plzeň
Sady Pětatřicátníků - Plzeň
Studie na administrativně obchodní centrum v prestižní lokalitě Sadů Pětatřicátníků v Plzni. Pokud víme, tak dodnes se s dotčeným pozemkem nic neděje.
RYTA Rokycany
RYTA - Rokycany
Administrativní centrum společnosti se sídlem v Rokycanech. Hravá práce našich architektů, která dokáže i administrativní budovu udělat veselou a zajímavou.
Pietní kaple Ležáky
Pietní kaple - Ležáky
Účast v architektonických soutěžích je vždy nadmíru zajímavá. Zde jsme se zúčastnili soutěže na návrh pietního místa v Ležákách. I přes velmi smutnou historii místa, to pro nás byla hezká práce!
Fara Chotěšov
Fara Chotěšov
Rekonstrukce starých objektů je vždy pěkná, byť náročná práce. Nás to ale přesto velice baví a tento trend se snažíme sledovat…